Tehnician SSM

Ascensi Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, firma de protectia muncii angajam Tehnician SSM, care se va deplasa la companiile-client ale acesteia pentru :
- a tine evidenta fiselor de protectia muncii la companii
- a controla respectarea normele de baza, carora s-au facut instruirile;
- a comunica abaterile constatate;
- si pentru a verifica daca extinctoarele sunt in functiune si in termen de garantie.

CERINTE

- permis de conducere - categ. B;
- disponibilitate deplasari.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1500 RON net
Bonusuri lunare, pe masura ce Divizia de Vanzari mareste portofoliul de clienti;
Masina si telefon de serviciu
Angajatorul asigura contract de munca nedeterminat, pe un post stabil si pe termen lung. De asemenea, deoarece au acoperire nationala si sunt intr-o continua crestere, exista capacitate de avansare si dezvoltare in cadrul firmei.

Suntem o companie de Resurse Umane, Consultanta şi Coaching. Tot ceea ce întreprindem, realizăm cu pasiune, transparenţă şi implicare, iar acest lucru se reflectă în rezultatele clienţilor noştrii.