Tehnician sisteme de securitate - in regim de colaborare la lucrare

GGG SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Instalarea, configurarea si mentenanta sistemelor de supraveghere video, control acces si antiefractie, conform proiectului tehnic intocmit de proiectantul firmei.
• Asigura servicii de service si mentenanta (in garantie si post-garantie) si ofera clientului/personalului desemnat de client - indrumari tehnice.
• Atestat ARTS/ARSS - Tehnician sisteme de securitate (Cod COR: 313210).
• Permis de conducere cat. B.

CERINTE

• Tehnician sisteme de securitate.
• Experienta minim 1 an in domeniul sistemelor de securitate (supraveghere TVCI, antiefractie (PIR, geam spart, contacte magnetice, detectori de fum si gaze, butoane/pedale de panica) - instalare, configurare si mentenanta).
• Disponibil pentru munca pe teren.
• Domiciliul in Bucuresti sau localitatile apropiate.
• Apt pentru lucrul la inaltime.

BENEFICII OFERITE

• Plata se negociaza la interviu si va fi efectuata dupa fiecare lucrare. Postul este in regim de colaborare per lucrare, in functie de zilele muncite la fiecare obiectiv.

GGG Systems ofera proiectare, instalare, service, mentenanta si consultanta pentru:
- Sisteme de supraveghere video.
- Sisteme antiefractie la care se pot atasa detectori de miscare, geam spart, soc/vibratii, fum, temperatura, gaze, monoxid de carbon, inundatie, bariere fotoelectrice, contacte magnetice, butoane sau pedale de panica.
- Sisteme de control al accesului.