Tehnician sisteme de securitate

SMART LEGAL CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalаrеа sistemelor de interfonie, supraveghere video, sisteme de alarmă, detecție și avertizare incendiu, automatizări porți, etc.
Sе vor efеctuа аctivități dе instаlаrе, dеpаnаrе, configurаrе, testаre, diаgnosticаrе și repаrаre pеntru sistеmеle beneficiarilor.
Punerea în funcțiune, instalarеa și programarea sistemelor și a echipamentelor în termenele stabilite.
Asimilare dе cunoștiințe referitoare la echipamentele noi apărute, învățarea și punerea în aplicare a acestor cunoștințe în activitatea curenta.

CERINTE

Experiență minim 1 an în instalarea și service-ul sistemelor de interfonie și videointerfonie, supraveghere video, sisteme de alarmă, detecție și avertizare incendiu, automatizări porți, etc. Constituie avantaj curs tehnician sisteme de securitate. Se acceptă și persoane fără experință în domeniu dar cu experiență în cablare clădiri cu instalare de orice tip de echipamente.
Seriozitate, punctualitate, spirit dе echipă.
Studii superioare/medii dе profil sau abilități în electronică, electrotehnică, energetică, IT
Permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Pentru că prețuim implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele avantaje:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
Instruire și formare în domeniul sistemelor de securitate,
Feedback și coaching permanent,
Oportunități reale de a dezvolta o carieră într-un mediu profesionist, împreună cu o echipă dinamică și de succes,
Pachet salarial atractiv. Bonificații sau majorări salariale funcție de realizări
Posibilitatea decontării transportului,
Asigurarea de autoturisme, scule și echipamente necesare desfășurării în condiții optime a activității,
Laptop de serviciu,
Telefon de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Domenii de activitate:

- consultanță securitate privată: Analiză de risc la securitate fizică;

- proiectare, instalare, service, distributie sisteme de securitate (sisteme de alarmare la efracție, supraveghere video, control acces pietonal și auto, antifurt magazine, interfonie și videointerfonie, avertizare incendiu, automatizări porți și uși de garaj sisteme de iluminat), confectii metalice

Bucuresti - Prahova - Giurgiu - Dambovita - Buzau - Arges - Brasov