TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE - GIURGIU, TARGOVISTE, PLOIESTI, BUCURESTI

FORCE 1 - DIVIZIA DE SECURITATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea tehnica a sistemelor de securitate, CCTV si control acces;
- Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu);
- Programarea sistemelor de securitate instalate.

CERINTE

-Se asigura transportul dus-intors din localitatea de domiciliu (Targoviste, Giurgiu, Ploiesti) la sediul din Bucuresti (dus-intors).
- Permis conducere cat. B;
-Cursul ARTS absolvit (OBLIGATORIU);
- Experienta minim 1 an in punerea in functiune a sistemelor de securitate (DSC, PARADOX, CERBER, TELETECH);
- Studii medii-superioare, cu profil tehnic-electric (constituie un avantaj);
- Abilitati tehnice excelente;
- Mod riguros de organizare;
- Responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa;
- Disponibilitate la deplasarile in teritoriu;

BENEFICII OFERITE

Se asigura transportul din localitatea de domiciliu la sediul din Bucuresti, dus-intors.

Inca de la constituire, in 2005, obiectivul nostru a fost acela de a creste continuu calitatea serviciilor noastre, in concordanta cu diversificarea acestora.

Astazi suntem prezenti la nivel national, oferind servicii integrate de securitate prin intermediul celor peste 1000 de angajati.
Incet, dar sigur, am castigat increderea clientilor prin onorarea angajamentelelor si asumandu-ne toate riscurile necesare.

Valorile noastre sunt: orientare catre client, munca in echipa, integritate si incredere, initiativa si deschidere.

Motto-ul nostru este: “O echipa pregatita si motivata ofera servicii de cea mai inalta calitate”, astfel incat FORCE 1 investeste continuu in calificarea si motivarea echipei.

MISIUNE POSIBILA: Zero incidente!