Tehnician sisteme de securitate

Romtest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea si mentenanta sistemelor de securitate (centrale alarmare incendiu, efractie, TVCI, control acces) si a retelelor structurate de voce-date;
- organizarea spatiului de lucru;
- mediu de lucru placut;
- oportunitatea de a lucra cu sisteme profesionale complexe si de a invata functionarea acestora

CERINTE

- cunostinte de baza in domeniul sistemelor de securitate (TVCI, control acces, alarmare efractii si incendiu) si retelelor voce-date;
- experienta minima in domeniul instalarii si service-ului de sisteme de securitate;
- pasionati de electronica;
- capacitate de organizare si de lucru in echipa;
- seriozitate;
- punctualitate;

BENEFICII OFERITE

- contract de munca inregistrat si plata asigurarilor de stat obligatorii;
- control medical periodic;
- pachet salarial motivant;
- oportunitate de dezvoltare si progres in munca;

S.C. ROMTEST ELECTRONIC S.R.L. are ca scop executarea de instalatii electrice de curenti tari si slabi la cel mai inalt nivel de calitate si eficienta. Datorita profesionalismului echipei noastre si respectand sloganul “Clienti permanenti, servicii de calitate, structuri stabile”, compania a inregistrat progrese economice, reusind sa acumuleze profit in fiecare an de la infiintare.