Tehnician sisteme de securitate

Romtest Electronic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune:

- instalarea si mentenanta sistemelor de securitate (centrale alarmare
incendiu, efractie, TVCI, control acces) si a retelelor structurate de
voce-date;

- organizarea spatiului de lucru;

CERINTE

- cunostinte de baza in domeniul sistemelor de securitate (TVCI, control
acces, alarmare efractii si incendiu) si retelelor voce-date;

- experienta minima in domeniul instalarii si service-ului de sisteme de
securitate;

- pasionati de electronica;

- proaspat absolvent;

- capacitate de organizare si de lucru in echipa;

- seriozitate;

- punctualitate;

- loialitate;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;

- contract de munca inregistrat si plata asigurarilor de stat obligatorii;

- control medical periodic;

- oportunitatea de a lucra cu sisteme profesionale complexe si de a invata
functionarea acestora.

S.C. ROMTEST ELECTRONIC S.R.L. are ca obiect de activitate proiectarea, productia, distributia si service-ul pentru echipamente si instalatii de curenti slabi si curenti tari. INSTALATII CURENTI SLABI: retele structurate de voce-date (mediu de transmisie CU si FO), pana la categorie 7 sistem de telecomunicatii sistem integrat de securitate BMS (Building Management System) sistem de alarmare la efractie sistem de avertizare la incendiu sistem de supraveghere prin televiziune cu circuit inchis sistem de control acces sistem de videoconferinta, sonorizare si traducere simultana INSTALATII CURENTI TARI executie, reparare sau modernizare retele electrice, statii si posturi electrice de transformare la tensiuni de 0,4 – 20kV proiectare retele electrice, statii si posturi electrice de transformare la tensiuni de 0,4 – 20kV bransamente tablouri electrice de automatizari si forta sisteme de degivrare