TEHNICIAN SERVICE UPS-uri

Genesys Systems RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura instalarea, service-ul si intretinerea UPS-urilor cu puteri cuprinse intre 500 VA si 300 KVA, la sediul din Bucuresti sau la locatiile clientilor din zona Muntenia-Dobrogea.
- Asigura serviciul de permanenta pentru interventii de urgenta la apelurile clientilor (cate o saptamana pe luna, cu obligativitatea de a fi permanent apelabil pe telefonul mobil).
- Asigura asistenta tehnica prin telefon si e-mail.

CERINTE

- Studii medii de specialitate in domeniul electronicii sau electrotehnicii (se accepta si studenti in ani terminali)
- Solide cunostinte de depanare echipamente electronice de putere (se va sustine un test teoretic si unul practic)
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte medii de limba engleza - scris/citit (se va sustine un test de cunostinte)
- Cunostinte medii de operare PC - Windows, Office.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet atractiv:
- telefon mobil
- masina de serviciu in perioada de permanenta
- pachet salarial atractiv (salariu, bonuri de masa, bonus trimestrial, servicii medicale)
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un domeniu de virf al tehnicii si intr-un mediu profesionist de lucru.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori de sisteme, solutii si servicii IT&C din Romania. Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, compania are in prezent peste 100 de angaja¿i, iar cifra de afaceri a companiei a inregistrat in ultimii 3 ani o crestere anuala constanta de peste 50%.
Detalii complete la: www.genesys4s.ro

Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.