Tehnician service - sisteme stingere incendiu

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrari de mentenanta pentru instalatii de limitare si stingere incendiu;
- Utilizeaza aparatura/echipamente de profil;
- Respecta procedurile interne intocmite de seful de departament;
- Raspunde de confidentialitatea datelor la care are acces;
- Respecta normele de securitate PSI/SSM
- Incheie fise raport si mentine evidenta lor (situatii instalatii aflate in contracte de service in derulare).

CERINTE

- Studii medii / postliceala (profil tehnic);
- Diplome: AUSTING/ARTS – Tehnician pentru sisteme si instalatii de limitare si stingere a incendiilor (COR 742106) + Tehnician pentru sisteme si instalatii de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu (COR 742105);
- Experienta in domeniu – minim 2 ani (pe profil!);
- Permis de conducere (CAT B) – min. 3 ani;
- Cursuri de profil/scolarizari (echipamente detectie, alarmare, stingere – HONEYWELL, BOSCH, SIEMENS, SHCRACK etc.) – reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de masurari electrice si electronice;
- Capacitate de lucru cu computer (MS OFFICE);
- Disponibilitate la deplasari indelungate (posibil 2 sapt/luna – ocazional);

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant + bonuri de masa;
- Mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Posibilitate de afirmare si acces la o gama larga de proiecte, atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.