TEHNICIAN SERVICE SHARP

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATILE principale sunt:
- Efectueaza instalari si mentenanta echipamentelor de birou (imprimante multifunctionale si copiatoare) la sediul firmei si la cel al beneficiarilor;
- Pastreaza contactul cu clientul;
- Factureaza serviciile prestate clientului;
- Gestioneaza documentele specifice departamentului.

CERINTE

- Studii superioare intr-un domeniu tehnic (constituie un avantaj);
- Inclinatie tehnica;
- Cunostinte de intretinere si configurare imprimante, copiatoare, multifunctionale , fax-uri.
- Experienta profesionala de minim 2 ani in domeniu pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare, reparare echipamente de birouri: imprimante, copiatoare, multifunctionale, fax-uri, configurare echipamente de retea: router, switch);
- Cunostinte sau specializare in electronica (constituie un avantaj);
- Cunostinte operare PC (Windows, MS Office);
- Limba engleza vorbit/scris nivel mediu;
- Permis auto categoria B;
- Persoana organizata, cu abilitati de comunicare, spirit de echipa,
- Persoana dinamica si orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv;
-Bonus financiar oferit in functie de performante si implicare;
-Cursuri tehnice;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie specializata in furnizarea produselor si serviciilor IT
-Masina de serviciu + Telefon mobil

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe divizii distincte ce reprezinta fiecare cate un jucator puternic pe piata in care activeaza.
Aceste divizii sunt: materiale de constructii, inchiriere spatii de birouri si depozite si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro