Tehnician service service auto-2 posturi, cod N IMSA

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta poztie, va avea urmatoarele responsabilitati care nu sunt limitative:

Realizeaza diagnoza masinilor(mari si mici) care intra in service;
Executa lucrari de service pentru vehiculele aflate in service la nivel inalt profesional(motor si cutie de viteza);
Coordoneaza echipa din subordine.

CERINTE

Nimble Consulting recruteaza pentru compania client, lider in asigurarea service-ului pentru pompe BOSCH, pozitia de TEHNICIAN SERVICE AUTO.

Experienta relevanta de minim 3 ani intr-o pozitie asemanatoare intr-o companie de renume.
Cunostinte mecanica;
Limba engleza-avantaj, dar nu obligatoriu;
Persoana activa, optimista, responsabila, cu putere de decizie, sociabila.
Permis conducere-obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv,
Masa asigurata;
Decont trasnport.
Posibilitate de promovare ca sef service auto.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.