TEHNICIAN service, intretinere, exploatare macarale

MARCOM RMC\'94 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

1. Educatie: studii superioare (tehnice)/medii
2. Experienta: cinci ani in activitate service, intretinere.
3. Carnet conducere auto categoria B
4. Instruire: cunoasterea macaralelor din gama Potain, Grove si a cartilor tehhice ale produselor, produse conexe, utilizare PC(WORD, EXCEL), cunostinte norme si cerinte ISCIR
5. Profil:
¿ foarte bune abilitati de comunicare,
¿ asumarea reponsabilitatii, seriozitate,
¿ atentie la detalii, capacitate de sinteza,
¿ capacitate de a lucra cu oamenii,
¿ rezistenta la stress,
¿ perseverent, dinamic, organizat,
¿ atasament fata de firma.

BENEFICII OFERITE

Se discuta ulterior

MARCOM este cel mai mare distribuitor de utilaje de constructii din Romania. Marci distribuite: KOMATSU (ECHIPAMENTE DE CONSTRUCTII) POTAIN(MACARALE TURN SI AUTORIDICATOARE) GROVE(AUTOMACARALE) SENNEBOGEN(ECHIPAMENTE PENTRU MANIPULARE MARFURI SI MACARALE MOBILE) ATLAS COPCO(MOTOCOMPRESOARE ELICOIDALE)