Tehnician service echipamente HoReCa si Spalatorii

OSTIA TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalarea, verificarea periodica si diagnosticarea echipamentelor de gatit, frig si spalatorii.
Repararea aparatelor şi echipamentelor intrate în service/atelier.
Recepţionarea echipamentelor în service şi controlul ieşiri acestora din service(testarea acestora la predare)
Redactarea tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare, proces verbal de reparare si predare catre client)
Incasarea si predarea contravalorii actiunilor de service

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare tehnice
Orietare catre nevoile clientilor si consultanta pentru personalul care deserveste echipamentele(utilajele)
Capacitate de diagnoza tehnica rapida.
Experienţă în activitatea de intretinere/reparatii horeca sau pe alte segmente tehnice(echipamente de frig,echipamente electrice 220V-380V,echipamente alimentate la gaz)
Capacitate de lucru in echipa