Tehnician service centrale termice/climatizare

sc midian comexim srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentenanta preventive sau corective, reparatii echipamente si instalatii de incalzire, sanitare si climatizare;
- Constatare, reparatii pompe;
- Punere in functiune centrale termice, automatizari, echipamente de climatizare, statii de pompare;
- Interventie, constatare, depanare si identificare probleme tehnice.
- Lucru in service / atelier cat si deplasare la locatia clientilor;

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare
- Avantaj permis de conducere cat. B
- Tanar, cu spirit de ehipa, persoana de incredere, onesta, devotata, responsabila, disciplinata, riguroasa si organizata;
- Capacitate de a comunica si relationa cu clientii companiei;
- Capacitate de lucru in stres si disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara;
- Experienta in activitati de service si punere in functiune a centralelor termice si a sistemelor de climatizare pot fi considerata un plus.

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu;
- Echipamente de lucru si utilaje de utima generatie;
- Instruire si autorizare;
- Bonusuri in functie de realizari.

puneri in functiune, service si intretinere centrale termice, aer conditionat si accesorii