TEHNICIAN SERVICE

S.C. Rocast

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului implica , dar nu se rezuma la :
- Service si intretinere unelte electrice , masini-unelte;
- Program : Luni - Vineri , 08:00 - 16:00;

CERINTE

-perseverenta in realizarea atributiilor si obiective
-capacitatea de a lucra in echipa;
-respectul fata de lege;
-loialitate fata de interesele firmei.

BENEFICII OFERITE

- Salariul : 1500 brut + Bonuri de masa;

S.C. ROCAST S.R.L este o societate infiintata in anul 2000 avand principal obiect de activitate comertul cu ridicata al echipamentelor si furniturilor de fierarie pentru instalatii sanitare si de incalzire.
Societatea noastra s-a dezvoltat continuu largindu-si portofoliul de furnizori si clienti , astfel ca in acest moment reprezinta una dintre cele mai puternice firme de profil din Romania.
Principalele produse comercializate de firma noastra sunt organele de asamblare , sisteme de fixare , unelte si scule , masini-unelte.