Tehnician Service

MG Trading Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura service si mentenanta echipamentelor de copiere/printare la sediul clientilor sau/si sediul firmei
• Efectueaza service si mentenanta echipamentelor hardware (copiatoare, imprimante, PC, retelistica, etc ) la sediul clientilor
• Executarea de lucrari de depanare/asamblare/reconditionare copiatoare, imprimanta, depanare soft si hard
• Asigurarea de suport tehnic si consultanta pentru echipa de vanzari si pentru clienti
• Asigura suport telefonic sau pe email pentru clienti
• Livreaza si instaleaza echipamentele la sediul clientilor
• Identifica si coopteaza noi clienti in portofoliul firmei

CERINTE

• experienta de minin 2 ani in activitatea de service si mentenanta echipamente de copiere/printare Konica Minolta sau Canon
• cunostinte de instalare, configurare si diagnosticare a echipamentelor - copiatoare, imprimante, multifunctionale, fax-uri
• cunostinte IT hardware, software, networking
• permis conducere categ.B
• domiciliul stabil in Bucuresti
• persoana organizata
• abilitati de comunicare si negociere
• performeaza sub presiune / target / dead-line-uri
• disponibilitate pentru lucru in mod sustinut
• spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix competitiv
• Bonus financiar direct corelat cu performanta masurata
• Performanta, Stabilitate, Posibilitate de avansare, Siguranta
• Cursuri de specialitate - tehnic
• Posibilitate de dezvoltare si preluare functii de conducere in cadrul companiei

MG Trading Service SRL are o experienta de peste 15 ani in domeniul tiparului digital si al personalizarii de promotionale. Mai multe detalii pe www.copyprint.ro/angajari