Tehnician Reparatii Hardware

Mood Media Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Moodmedia Romania cauta tehnicieni hardware care se vor ocupa de:
• Diagnostic si depanare hardware a echipamentelor proprietare Mood Media: playere audio dedicate, amplificatoare, sisteme PC cu destinatie predefinita.
• Testare si verificare echipamente.
• Reinitializare, reinstalare si configurare de baza a programelor software de pe echipamentele dedicate Mood Media.

CERINTE

• Persoana cu inclinatii sau interes in domeniul tehnicii si calculatoarelor;
• Abilitati de baza privind depanarea hardware;
• Cunostinte de baza cu privire la arhitectura sistemelor PC;
• Cunostinte de baza privind operarea pe calculator in mediu Windows;
• Spirit de echipa;
• Ordonat si meticulos;
• Atentie la detalii si capacitate de concentrare buna;
• Rezistenta la stress si operatiuni repetitive;
• Capacitate si dorinta de evolutie profesionala.

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru profesionist;
• Asigurare medicala;
• Program full-time;
• Training profesional.

Producere de solutii informatice destinate schimburilor de informatii intre marile lanturi comerciale