Tehnician/proiectant mobilier la comanda

SC DATRIMEX GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizat, operativ, respecta termenele impuse pentru proiectare si productie
-Capacitate de organizare si eficientizare a muncii in functie de prioritati.

CERINTE

- Cunostinte de proiectare
- Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator in format 3d proiectele de mobilier pe baza discutiilor cu clientii
- Finalizeaza proiectele in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor cu materiale si finisajele alese
-Realizeaza documentatii de proiectare a mobilierului pentru productie, cu detalii de executie
-Intocmeste necesarul de materie prima si materiale
-Cunoasterea temeinica a sistemelor si accesoriilor de mobilier reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Contract de munca-perioada nedeterminata
- Mediu de lucru competitiv

DATRIMEX GROUP este un grup de companii din domeniile constructiei, amenajarilor si finisajelor interioare si productiei de mobilier, a carui scop final este satisfacerea nevoilor clientilor in ceea ce priveste constructia si amenajarea caselor, cladirilor comerciale sau de birouri si orice alte tipuri de spatii.

DATRIMEX GROUP are in prezent o fabrica de mobilier la comanda situata in Bucuresti, zona Militari, fabrica dotata cu cele mai noi utilaje si sisteme de productie si prelucrare a mobilei. Se lucreaza in mare parte pe MDF si PAL.

Avem o echipa de specialisti care pretuiesc aceleasi valori: munca de calitate, comunicarea, creativitatea si bunul simt.