Tehnician proiectant mecanic

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nationala ce ofera solutii complete si complexe de semnalistica pentru diverse industrii.

Responsabilitati:
- Realizarea proiectelor mecanice pentru produsele lansate in proiectare
- Realizarea de retete din punct de vedere mecanic pentru produsele lansate in executie
- Proiecteaza ansamblul si elementele componente pentru produsele contractate, colaboreaza cu tehnologul pentru proiectarea fluxului tehnologic
- Asigura proiectarea produselor care necesita prelucrari pe masini in comanda numerica
- Urmareste realizarea fizica a proiectelor tehnologice intocmite si efectueaza remedierile sau imbunatatirile necesare.

CERINTE

- Studii medii sau superioare tehnice, cunostinte de proiectare asistata de calculator
- Cunostinte foarte bune de AUTOCAD si Corel
- Experienta anterioara de minim 1 an pe o poziţie similară

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.