Tehnician mentenanta

Gymboland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg tehnician cu varsta cuprinsa intre 35 -45 ani pt echipa tehnica. De la viitorul coleg cerem sa ne ajute la repararea aparatelor de tip vending machines si sa execute diverse reparatii mecanice si electrice la nivel basic/mediu. Asemenea cand exista necesitatea demontarii/asamblarii unei structuri a locului de joaca sa aiba calitatea de teamplayer

CERINTE

Cerinte Canditat:
- Cunostinte de baza electro-mecanica;
- Limba Engleza nivel conversational (cerinta obligatorie);
- Permis conducere categoria B;
- Persoana pasionata de reparatii de orice natura.
- Absolvent studii medii cu profil tehnic – domeniul mecanic;
- Experienta in domeniu – minim 2 ani;
- Spirit de observatie si abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivant si bonuri de masa
Program usor flexibil de luni-vineri, 8 ore pe zi
Mediu de lucru placut, fara mult stres
Teambulding si distractie garantata
Tichete cadou si diverse bonusari
Abonament medical la partener privat

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie.