Tehnician intretinere/ mecanic

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON – companie de Recrutare – recrutam pentru partenerul nostru, companie multinationala din domeniul tutunului: Tehnician intretinere/ mecanic.

Verifica si asigura intretinerea periodica a masinilor si utilajelor;
Verifica starea de functionare a utilajelor si a instalatiilor cu scopul de a depista eventualele defectiuni;
Identifica si analizeaza natura defectiunilor aparute si cauzele care le-au generat;
Efectueaza lucrari de reparatii, la timp si de calitate, la utilajele care se defecteaza;
Efectueaza interventii in vederea restabilirii functionarii in parametrii stabiliti ai instalatiilor si utilajelor in cazul unor defectiuni accidentale;
Verifica zilnic buna functionare a compresorului;
Verifica zilnic starea pompelor si sistemul de stingere a incediilor;
Verifica stocul de piese de schimb si anunta necesarul.

CERINTE

Absolvent scoala profesionala sau liceu tehnic cu profil mecanic;
Min 1 ani experienta in domeniul intretinerii utilajelor.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;

Prin transmiterea si/sau completarea datelor cu caracter personal, va dati acordul expres ca acestea sa fie folosite in vederea identificarii unui loc de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.