Tehnician instalatii securitate - CONDITII EXCELENTE

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Tehnician instalatii securitate pentru firma de paza situata in zona Basarab.
Conditii de lucru sxcelente( pachet salariat motivant, bonuri de masa, ore suplimentare platite).
Locatia Zona Basarab.

CERINTE

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4