Tehnician FIBRA OPTICA

ARHITEL PROIECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica si radio: jonctare cabluri fibra optica, instalare echipamente specifice;
- lucrari civile : instalare cabluri Fibra Optica in subteran/tubulatura;
- lucrari civile : instalare cabluri Fibra Optica pe stalpi/aerian;
- asigura intretinerea retelei de fibra optica prin activitati specifice de control, masurare si diagnosticare a functionarii retelei;
- efectueaza deplasari in regiune in vederea realizarii lucrarilor de instalare, intretinere si modernizare a retelei de fibra optica si radio;

CERINTE

- studii medii/superioare tehnice;
- experienta minim 2 ani intr-un post similar;
- diponibil pentru lucru la inaltime;
- Permis conducere cat. B;
- disponibil pentru deplasari in interes de serviciu;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru bazat pe competenta;
-posibilitatea cresterii profesionale intr-un mediu de profesionisti;

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in domeniul telecomunicatiilor, obiectul sau principal de activitate incluzand :prestarea si utilizarea de servicii de comunicatii, intretinerea , exploatarea , dezvoltarea si modernizarea retelelor de comunicatii, in special a retelelor de acces la bucla locala pentru operatorii de telecomunicatii.

Satisfactia clientilor este cea mai mare multumire pentru noi si noi vrem sa fim mereu multumiti!