TEHNICIAN ELECTRONIST SERVICE

e-service & components

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnician electronist pentru service echipamente si sisteme de plata tip acceptoare de bancnote, jetoniere, restiere sau monitoare TFT, sisteme touch-screen, imprimante.

CERINTE

Cunostinte temeinice de electronica si reparatii la nivel de componenta, placi de baza.
Limba engleza poate constitui un avantaj dar nu este determinanta. Carnet categoria B poate constitui un plus.
Capacitatea de a lucra eficient in echipa.
Oferim training de specialitate in tara dar si in strainatate.

BENEFICII OFERITE

Program normal Luni - Vineri 09.00-17.30.
Dupa o perioada de acomodare de 3 luni, saariul este compensat de un bonus in relatie directa cu target-ul de reparatii stabilit lunar si de comun acord cu Directorul Tehnic.

E-Service & Components SRL s-a format in 2009 ca prima companie din Romania dedicata in totalitate deservirii operatorilor si producatorilor prin asigurarea de piese schimb, service si after-sales suport pentru industriile de vending, jocuri de noroc si amuzament.

Suntem reprezentanti unici pentru firme cu renume mondial in domeniu precum JCM, 3M systems, GAMESMAN, COMESTERO, CUSTOM PRINTERS, TRANSACT, AZKOYEN, ETC.