Tehnician electronist - Bucuresti

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura rezolvarea problemelor de service a echipamentelor comerciale in limitele legale
- Asigura invatarea si testarea echipamentelor noi in vederea comercializarii
- Asigura instalarea echipamentelor catre clienti
- Preluare, gestionare,diagnosticare si rezolvare garantii
- Rezolvarea telefonica a eventualelor probleme
- Testarea noilor produse si efectuarea fiselor cu specificatii si a manualelor
- Eventuale deplasari de livrare sau achizitionare
- Contact permanent cu producatorii pentru rezolvarea diferitelor aspecte aparute

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare tehnice
- Experienta anterioara de minim 2-4 ani intr-o pozitie de electrician/electronist
- Persoana comunicativa, dinamica si organizata
- Posesor carnet auto categoria B

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.