Tehnician electronist

Sisco Security

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea cablarilor si a conexiunilor necesare, conform proiectelor;
- Instalare si punere in functiune echipamente electronice de securitate;
- Intretinerea echipamentelor instalate.

CERINTE

- Cu sau fara studii de profil (electronica, electrotehnica);
- Cu sau fara cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj pentru sisteme de alarma si sisteme antiincendiu, supraveghere video;
- Abilitati tehnice;
- Abilitati de integrare, capacitate de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului;
- Seriozitate, dinamism, promtitudine, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonusuri in functie de volumul si calitatea activitatilor desfasurate;
- Posibilitatea de promovare in cadrul firmei in functie de abilitati si rezultate.

Firma de securitate care dispune de pregatirea si logistica necesara in vederea producerii, proiectarii, instalarii si intretinerii sistemelor de securitate, indiferent de complexitatea acestora.
Pentru mai multe informatii accesati www.siscosecurity.ro