TEHNICIAN ELECTRONIST

SOLDATA SAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul va fi insarcinat cu receptia materialului si a diferitelor sisteme, cu verificarea, stocajul si urmarirea lor riguroasa. Candidatul va participa la pregatirea si la instalatiile sistemelor de pe santier (pregatirea sistemelor; instalarea de captoare, suporturi, cabluri si cutii; configurare). Va participa de asemenea, la mentenanta sistemelor pe santier si la birou, precum si la realizarea de activitati conexe: foraje, bransamente electrice, ...
Candidatul va lucra sub indrumarea unui Inginer Instrumentatie experimentat pana va deveni autonom.

CERINTE

Experienta
Va constitui un atu experienta de instalare/mentenanta instrumente electronice pe santier.

Cerinte
Rigoare, Autonomie, Organizare, Deschidere
Pasiune pentru electronica&informatica cat si pentru munca pe santier
Lucrul in tunel, la inaltime (nacela) si pe acoperis.

Remuneratie
In functie de profil si experienta.
Postul este disponibil imediat

BENEFICII OFERITE

Tichete restaurant

SOLDATA este o companie de servicii specializată în utilizarea instrumentelor de monitorizare pentru a ajuta clientul să cuantifice, să determine și să gestioneze riscurile structurale, geotehnice și de mediu în materie de construcții și operarea pe șantier. Cu 13 filiale și cu proiecte variate pe întregul glob, SOLDATA a început desfășurarea activitățiilor sale în Romania în septembrie 2009.