Tehnician electromecanic SCARI si TROTUARE RULANTE

MULTILIFT SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu intretinerea lunara a echipamentelor arondate pe zona;
- participa la lucrari de reparatii, montaje si modernizari;

CERINTE

- experienta in domeniu, va rugam precizati tipurile de echipamente cu care lucrati cel mai bine;
- cunostinte de mecanica, hidraulica, electronica;
- cunostinte specifice reparatiilor mecanice si electrice a instalatiilor de ascensor;
- operare console specifice de verificare si diagnosticare echipamente de ridicat;
- permis de conducere cat B;
- alte autorizatii CNCIR pot aduce beneficii in plus;
- operare PC - constituie un avantaj;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- disponibilitate pentru deplasari ocazionale in tara.

BENEFICII OFERITE

Job Full Time:
- salariu;
- tichete de masa;
- bonusuri la lucrarile de montaj.
- telefon de serviciu.

Colaborator/proiect
- onorariu pe servicii prestate

Suntem o echipa tanara si dinamica, cu experienta mare si diversificata in domeniul ascensoarelor si echipamentelor de ridicat. In decembrie 2012 am infiintat compania Multilift Systems si oferim servicii complete si personalizate pentru clientii nostri.

Echipamente noi:
-ascensoare de persoane si marfuri, inclusiv lifturi panoramice;
- ascensoare si platforme de marfa;
- platforme auto si sisteme de parcare;
- platforme si servoscale pentru persoane cu dizabilitati;
- lifturi montcharge;
- scari si trotuare rulante.

Servicii:
- intretinere lunara si service;
- RSVTI;
- montaje, reparatii si modernizari;