Tehnician Electrician in constructii (cazare asigurata)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania realizeaza din 2007 instalatii electrice pentru constructii rezidentiale si pentru retail/magazine de brand, in principal pe Bucuresti si ocazional in tara.

Responsabilitati:
Realizarea instalatiilor electrice in conditiile solicitate de client;
Respectarea normelor de munca si securitatii muncii.

CERINTE

Cerinte:
Studii si calificare de electrician/energetician;
Experienta pe o pozitie similara;
Cunostinte in domeniul electric in constructii, reamenajari magazine, rezidential;
Disponibilitate de a lucra in Bucuresti si ocazional in tara;
Posibilitate de relocare in Bucuresti, se ofera cazare pentru cei din provincie.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu fix 3000-3500 lei net + bonuri de masa;
Program L-V; 8 h/zi + 30 minute pauza masa;
Cazare pentru cei din provincie;
Contract de munca.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.