Tehnician Echipamente Service

AD AUTO TOTAL srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monteaza, repara si efectueaza intretinerea echipamentelor pentru service-uri auto (elevatoare, linii ITP, vulcanizari, vopsitorii)
- Instruieste personalul despre modul de functionare al echipamentelor
- Ofera consultanta si intocmeste devize de reparatie.

CERINTE

- Experienta de lucru in domeniu tehnic
- Cunostinte tehnice domeniul mecanic, electric si hidraulic
- Studii medii sau superioare cu profil tehnic (constituie avantaj)
- Capacitatea de a citi un desen tehnic, o schema electrica sau hidraulica, de a monta un echipament conform manualului de instalare
- Permis Cat B, limba engleza la nivel conversational
- Persoana dinamica, organizata, disponibil pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Traininguri si intruire permanenta
- Dezvoltare profesionala alaturi de o echipa dinamica
- Prime si bonuri de masa
- Salariul se va negocia in urma interviului.

Firma import si distributie in domeniul auto, lider national in domeniu.