tehnician echipamente electrice si electronice

sc.Magic Games AB srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea, verificarea si repararea echipamentelor si subansamblelor aferente
- citirea si interpretarea datelor stocate in echipamente
- mutarea si instalarea echipamentelor ce apartin companiei in locatii vechi si noi
- asigurarea de consultanta tehnica, in functie de solicitari
- intocmirea documentelor corespunzatoare operatiunilor efectuate
- reprezentarea firmei in relatia cu autoritatile tehnice

CERINTE

- cunostinte si experienta in intretinere si reparatii echipamente electrice si electronice
- cunostinte bune hardware si software
- absolvent studii medii
- permis de conducere cat.B
- domiciliul stabil in Bucuresti
- rezistent la stres, conditie fizica buna
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
- limba engleza - nivel mediu
- indeplinirea atributiilor cu profesionalism si responsabilitate
- spirit de initiativa pentru optimizarea rezolvarii sarcinilor, abilitati de organizare
- bune abilitati de comunicare si de a lucra in echipa
- ingeniozitate, capacitate de a invata lucruri noi de a instrui pe altii pentru perfectionare profesionala

BENEFICII OFERITE

- angajatul va beneficia de telefon mobil, bonuri de masa

Magic Games AB este o companie care opereaza in domeniul jocurilor de noroc categoria slot-machine.
Avem in exploatare echipamente profesionale si moderne.
Compania este in plina dezvoltare si extindere si ofera conditii propice de crestere salariala si avansare in functie pentru orice angajat responsabil si constiincios, care manifesta profesionalism si spirit de initiativa.