Tehnician Echipamente

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie cu 13 ani experienta in importul si distributia de echipamente profesionale pentru productie publicitara, recrutam Tehnician Echipamente - Bucuresti.

Responsabilitati:

Verificarea echipamentelor inainte de livrare;
Operarea si intretinerea echipamentelor din showroom;
Instalarea echipamentelor si instruirea clientilor in utilizarea acestora;
Operatiuni de diagnoza si reparatii pentru echipamentele defecte.

CERINTE

• Cunostinte solide hardware, software (instalare, dezinstalare, operare, devirusare, retele, periferice);
• Studii medii sau superioare tehnice;
• Cunostinte limba engleza nivel mediu;
• Permis cat. B (min 2 ani experienta);
• Minim 1 an experienta pe post similar;
• Disponibilitate la deplasari;
• Experienta de lucru cu echipamente CNC , imprimante 3D, reprezinta avantaj, insa nu o conditie obligatorie;
• Abilitati de comunicare si de relationare.

BENEFICII OFERITE

Contract perioada nedeterminata;
Laptop, telefon, masina de serviciu pentru deplasarea la client;
Training tehnic specializat;
Pachet salarial motivant si competitiv, bonusuri;
Un mediu de lucru profesionist cu posibilitati de dezvoltare si avansare.

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.