Tehnician documentatie

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea si implementrea fluxului de pregatire a executiei lucrarilor de bransamente/conducte/ retelelor de distributie apa-canalizare si gaze naturale;

Predari de amplasament/receptii ADP uri;

Pregatirea lucrarilor de receptie in relatia cu Distrigaz si Apa Nova;

Obtinerea avizelor pentru executarea lucrarilor din partea BPR;

Intocmire PV pentru refaceri rutiere la terminarea lucrarilor cu primariile si subanteprenorii;

Urmarirea termenelor de expirare a lucrarilor;

Intocmire CT la finalizarea lucrarilor.

CERINTE

Experienta domeniul constructiilor, retelelor edilitare
Cunostinte operare calculator

Studii superioare Facultatea de Instalatii constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Bonusuri lunare
Prime Paste si Craciun
Salariu intre 4000 lei si 5000 lei

Firma isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor (retele si instalatii gaze naturale, apa/canal, termice, sanitare,refaceri rutiere) inca din anul 2003.