Tehnician devize

AS3-Administrare Strazi S3 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

elaborare, analiza si calculul documentatiei tehnico-economice de executie in activitatea de constructii si instalatii

CERINTE

- absolvent al facultatii de instalatii/ constructii; cunostiinte foarte bune de Softeh (WINDEV), Excel, Desen Tehnic.
- Realizeaza masuratori ale amplasamentelor fronturilor de lucru din cadrul santierului, masuratori ale planurilor din proiectul de executie sau proiectul tehnic si ale cantitatilor de lucrari necesare pentru realizarea obiectivului de investitie.
- Stabileste cu factorii de decizie bazele de preturi si intocmeste devizul pe categorii de lucrari al investitiei totale, precum si situatiile intermediare de plata conform contractelor si graficelor lucrarilor.
- Intocmeste devize , calculatii pret, postcalcule, dosare de prezentare pentru cerintele din oferta;
- intocmeste situatiilor de lucrari;
- participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei tehnice pentru licitatii;
- persoana foarte organizata, riguroasa, responsabila.

CV-urile se pot depune si la adresa de e-mail: resurseumane @as3-strazi.ro

BENEFICII OFERITE

bocuri de masa

Societatea AS3-ADMINISTRARE STRĂZI S3 SRL caută noi colegi cu studii și experiență de lucru în domeniul construcțiilor.