Tehnician Desenator Structura

Best Recruitment Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizare pieselor desenate de structura pentru fazele SF, PAC, PT, DDE.
• Intocmire liste de cantitati si antemasuratori.
• Analizarea solutiilor adoptate, din punct de vedere al eficientei economice.
• Estimarea timpilor de lucru necesari.

CERINTE

• Absolvent FCCIA.
• Experienta in domeniu minim 3 ani.
• Cunostinte avansate de lucru cu Nemetschek Allplan/Tekla Structures. Angajatul trebuie sa poata elabora piesele desenate total independent, corect si rapid. Cunoasterea modului de lucru in retea constituie un avantaj major.
• Cunostinte MS Office nivel avansat.
• Cunoasterea avansata a modului de redactare a pieselor desenate ale proiectelor de structuri de rezistenta, constructii civile si industriale, cladiri medii si inalte, structuri de beton, metal, mixte.
• Cunoasterea si respectarea conventiilor de reprezentare a elementelor ce se regasesc pe plansele de rezistenta.
• Cunoasterea normelor de proiectare aplicabile si a legislatiei in constructii.
• Persoana pozitiva si determinata.
• Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem multi-tasking.

BENEFICII OFERITE

• Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
• Mediu organizaţional plăcut.
• Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.

Best Recruitment Services, a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)