Tehnician Depozit Bucuresti

SC TRITON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- depozitarea mărfii în conformitate cu standardele interne;
- pregatirea și montarea produselor în vederea comercializării sau expunerii acestora în showroom;
- rezolvarea problemelor administrative ce țin de întreținerea și repararea bunurilor din cadrul punctului de lucru;
- asigurarea curățeniei la locul de muncă.

CERINTE

- studii medii;
- cunoștințe și abilități tehnice – reprezintă un avantaj
- persoană proactivă, organizată, responsabilă, cu abilități de comunicare și de a lucra în echipă.

Pentru a face parte din echipa TRITON este important să:
- îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;
- vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;
- fii creativ și ambițios;
- fii TU.

Asteptam CV-ul tau la adresa: ru@triton.com.ro !

BENEFICII OFERITE

La TRITON te așteaptă:
- o echipa energică, orientată către rezultat;
- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
- un mediu de lucru plăcut;
- transparență și autenticitate.

Oferim:
- libertate de decizie – ne încurajăm colegii să vină cu propuneri;
- timp – avem pauze pentru prânz dar și pentru recreere;
- răbdare – organizam training-uri, oferim feedback, ascultăm;
- mentorat – colegii cu experiență sunt dispuși oricând să împărtășească din cunoștințele acumulate.

Pachet salarial:
- contract de muncă pe durată nedeterminată;
- zile libere plătite pentru evenimente speciale;
- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;
- program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h + 1 h pauza de masa)

Oferim o gamă largă de produse – de la scule electrice și accesorii, mașini electrice staționare, unelte, accesorii, materiale de adaos pentru sudură, utilaje aer comprimat (ex. compresoare), mașini-unelte specifice și accesorii pentru construcții, generatoare de curent, pompe, motopompe, hidrofoare, aparate de curățenie și întreținere, scule si accesorii pentru grădinărit, organe de asamblare și elemente de montaj, materiale pentru protecția muncii.
Avem în ofertă produse de la peste 300 de furnizori (ex. Boch, Makita, Ruko,Stihl, Karcher, etc.).
Oferim servicii de service atât la sediile TRITON cât și mobil, la sediile clienților, în cazul utilajelor greu transportabile.