Tehnician dentar

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prelucrarea mulajelor
Finisarea pieselor de ureche
Executarea modelului de lucru și realizarea machetei pe baza acestuia

CERINTE

Studii de specialitate în domeniul tehnicii dentare, iar experiența de minim un an în acest domeniu prezintă un avantaj
Cunoștințe operare PC (pachetul Office)
Engleza la nivel mediu
Capacitatea de organizare eficientă
Atent la detalii
Cu simț de răspundere dezvoltat
Respectă protocolul de lucru

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant în funcție de experiență și de proba practică susținută în cadrul interviului
Bonuri de masă
Decontarea transportului

DESCRIEREA FIRMEI

De peste 22 de ani suntem alături de oameni!

Audionova este lider în piața de aparate auditive din România. Experiența noastră ne-a ajutat să înțelegem mai bine omul și felul în care auzul îi influențează viața cotidiană. De aceea, ne dedicăm oamenilor și oferim soluții prin testări de auz, consiliere pentru a gasi cea mai buna solutie, aparate auditive și accesorii. Acțiunile noastre sunt continue și nu se termina odată cu achiziția aparatelor auditive. Acestea continuă cu reglaje și lucrări de mentenanță pentru a îmbunătăți viața tuturor oamenilor care ne calcă pragul.

Te așteptăm în echipa noastră!