PROGRAMATOR SQL/OLAP/ETL

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa activ in toate fazele proiectelor de analiza a datelor
- Propune solutii si asigura dezvoltarea si implementarea in cadrul
proceselor de extragere, transfer, transformare si incarcare a datelor
- Propune solutii si asigura dezvoltarea sistemelor de interogare a datelor
- Asigura buna functionare a sistemelor de validare si control a datelor
din punct de vedere tehnic, functional si operational
- Asigura operarea sistemelor critice care necesita tratamente pe volume
mari de date

CERINTE

- Gandire logica
- SQL avansat
- proceduri stocate mysql

Prezinta avantaj:
- Administrare Mysql si operare Linux
- autodidact
- disponibilitate sa invete tehnologii adiacente

BENEFICII OFERITE

- PROGRAM 9-18
- TRANSPORT DE LA METROU SAU TRAMVAI LA SEDIU SI INAPOI

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...