Tehnician Administrativ

ELECTROGRUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune:

Buna functionare a activitatilor administrative ale sediului si gestionarea parcului auto local.

Responsabilitati:

•   Gestionarea activitatilor administrative pentru sediul Electrogrup Bucuresti (mentenanta, reparatii, autorizari etc.)
•    Asigurarea functionalitatii serviciilor/echipamentelor pentru sediul Electrogrup Bucuresti (control acces, CCTV etc.)
•   Gestionarea parcului auto local (mentenanta, reparatii, schimb anvelope, asigurari etc.)
•   Gestionarea contractelor de utilitati, intretinere, curatenie a spatiului de birouri
•   Mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii intretinere/mentenanta cladire si supervizarea activitatilor realizate de acestia
•   Gestionarea aspectelor de mediu asociate activitatii specifice

CERINTE

•    Studii superioare domeniu tehnic
•    Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara
•    Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
•    Cunostinte MS Office
•    Permis de conducere categoria B
•    Abilitati de planificare si organizare
•    Capacitate de atentie la detalii

Avantaje
•    Cunostinte instalatii electrice si sanitare
•    Curs Responsabil Gestiunea Deseurilor

BENEFICII OFERITE

•    Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
•    Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
•    Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
•    Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii.
•    Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)

Electrogrup derulează, la nivel naţional, proiecte complexe de infrastructură energetică, de telecomunicaţii şi civilă.

Strategia de business a companiei este una de adaptare activă la condiţiile pieţei în care activează. Azi, Electrogrup furnizează beneficiarilor săi soluţii la cheie - design, implementare, mentenanţă şi dispecerizare – susţinute de un project management riguros şi dotări tehnice de ultima oră.

Abordarea cu succes a unor lucrări dificile, cu durata de implementare redusă, soliditatea financiară şi expertiza echipei de specialişti au creat bazele unor parteneriate de lungă durată cu cei mai importanţi operatori de pe piaţa de profil.

Planurile de dezvoltare se concentrează pe diversificarea serviciilor de mentenanţă a infrastructurii energetice şi de telecomunicaţii şi pe derularea de investiţii în producţia de energie electrică (microhidrocentrale, eolian, cogenerare, solar).

Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site-ul nostru: www.electrogrup.ro