TEAM MANAGER / CONSULTANT Junior

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea presupune:
- Stagiatura;
- Desfacere&Conducere
- Management.
In functie de experienta o sa fiti incadrati dupa merit.

Caracteristicile produsului:
- Profit bun in faza de economisire pana la 19% net;
- Sustinut financiar de catre stat cu o Prima de pana la 150 de EUR pe an;
- Posibilitatea obtinerii unui credit cu dobanda fixa de 4,5% in lei dupa numai 18 luni;
- Dobanzi reduse si garantate pe toata perioada contractului;
- Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati.

CERINTE

- Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune;
- Persoana responsabila;
- Bune capacitati organizatorice;
- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
- Initiativa

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est;
- Un produs bancar unic;
- Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere;
- Posibilitati rapide de promovare;
- Venituri atractive din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate;
- Excursii externe