Team Leader vanzari directe credite

Holda Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Constituie echipa de consultanti din subordine
- Instruieste si coordoneaza echipa din subordine
- Coordoneaza constituirea si extinderea portofoliului de clienti
- Verifica activitatea echipei, asigurand corectitudinea documentatiei intocmite
- Responsabil(a) de activitatea de marketing a echipei din subordine
- Responsabil(a) de atingerea targetului sau a obiectivelor impuse

CERINTE

- MINIM 6 LUNI experienta VANZARI DIRECTE CREDITE / ASIGURARI
- minim studii medii finalizate
- Persoana dinamica, cu mare putere de convingere
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Atitudine pro-activa, leadership si spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- comisioane din vanzarile proprii si ale echipei coordonate
- telefon mobil
- laptop
- autoturism serviciu (in functie de target atins)

Holda Finance este divizia financiara a grupului de consultanta Holda. Holda Finance este o societate de consultanta independenta, cu prezenta la nivel national. Oferim clientilor nostrii, persoane fizice si juridice, solutii de finantare prin parteneriat cu marile institutii financiare bancare si non-bancare din Romania.