Team Leader (English & Italian Speaker)

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea unei echipe de 15 persoane din diferite departamente (in functie de experienta avuta): monitorizarea activitatii, pregatire, evaluare, motivare etc;
- sedinte saptmanale de analiza si imbunatatire a performantelor;
- tinerea legaturii cu clientii companiei, raportare care acestia si catre management;
- implicare in procesul de recrutare si formarea echipei pe care o coordoneaza;
- identificarea si solutionarea problemelor care apar;

CERINTE

- cunostinte foarte bune de Engleza si Italiana;
- min 2 -3 ani de experienta de coordonare a unei echipe pe diferite proiecte: Financiar-Contabil, IT, Custome Care, Call-Center;
- abilitati de communicate, adaptare, eficienta in conditii de stres; dinamism
- abilitati de coordonare foarte bine definite;
- abilitati de prezentare si de a pregati persoane pe un anumit domeniu.
- atentie la detalii, capacitati de analiza si sinteza;
- experienta in cadrul unei companii multinationale (BPO) se considera un plus;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru foarte placut;
- pachet salarial atractiv;
- training-uri de specialitate;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane