Team-Leader curenti slabi

IHM Total Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Team-Leader pentru echipa de Curenti Slabi in Bucuresti, pentru unul din clientii nostri, companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.

Ce vei face?
• Vei coordona echipa de curenti slabi si te vei asigura de realizarea mentenantei preventive si corective a sistemelor de curenti slabi (CCTV, detectie si semnalizare incendiu, efractie, control acces, , voce date);
• Vei participa ocazional impreuna cu echipa din subordine la executia de lucrari noi sau modificari lucrari existente;
• Vei raspunde de realizarea lucrarilor de mentenanta conform graficelor;
• Vei verifica completarea fiselor de interventie tehnica pentru toate activitatile;
• Vei instrui periodic clientii privind operarea sistemelor instalate;
• Vei asigura si urmari buna functionare a tuturor echipamentelor la simularile periodice;
• Vei verifica daca operatiunile de mentenanta sunt realizate conform procedurilor interne;
• Vei urmari si raporta toate neconformitatile descoperite pentru instalatiile de curenti slabi.

CERINTE

Ce am vrea noi să ai:
• Studii medii sau avansate in domeniul electric (Electronica, Electrotehnica, Telecomunicatii);
• Experienta in instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de securitate minim 3 ani;
• Cunostinte de baza Microsoft Office, Autocad;
• Diploma curs ARTS sau echivalent;
• Cursuri de specializare de la diversi furnizori de echipamente - constituie un AVANTAJ;
• Capacitate dе a lua decizii;
• Persoana pro-activa si orientata spre rezultat;
• Personalitate deschisa - relationeaza usor cu clientii;
• Permis conducere Cat. B.

BENEFICII OFERITE

Ce îţi oferim noi:
• Pachet salarial atractiv;
• Bonusuri in functie de performante;
• Lucrezi de luni pana vineri, 8 ore pe zi:;
• Tichete de masă in format electronic de 15 lei/zi lucrata;
• Asigurare medicală privată pentru ca ne dorim sa lucrezi în siguranță și sănătos ;
• Dezvoltare continuă prin sesiuni de workshop-uri, training-uri și certificări noi ;
• Mediu de lucru atractiv si colectiv placut.

We are a Romanian company and since 2004 we have been managing to prove by our results that combining the professional experience with the seriousness and the involvement is the solution to build a durable relationship with our partners. The values that lead our activity: Team integrity in the relation with our clients, candidates and stakeholders; Continuous improvement of the quality and the efficiency of the fulfilled projects; Positive attitude 100% oriented towards the client.
We represent the main integrated HR services provider within Western Romania, our position being valued with 1st Prize awarded within the last 5 years by the National Chamber of Commerce.
Our clients, national and multinational companies that develop their activity in the country and abroad have remained faithful to the services we offer and together we have managed to develop and become better and better in what we do. Our clients come from various fields, such as: ENGINERRING/AUTOMOTIVE, IT&C, FMCG, SERVICE CENTER, SALES, LOGISTICS