Team Leader / Coordonator echipa vanzari produse financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea & dezvoltarea portofoliului de clienti
- implementarea strategiilor de dezvoltare si patrundere pe piata
- indeplinirea targert-urilor in concordanţă cu obiectivele companiei
- identificarea aparitiei de noi oportunitati de business in domeniul de activitate
- monitorizeaza şi contribuie la calitatea serviciilor oferite
- implementeaza programe / sisteme de masurare a satisfactiei clientilor; propune masuri de imbunatatire
Suntem unul din leaderii pietei europeane in domeniul planingului financiar si consultantei financiare care isi consolideaza pozitia la nivel european prin deschiderea in Romania de noi puncte de lucru in Bucuresti.

Compania mama activeaza pe piata din Europa de peste 35 ani fiind prezenta in 14 tari, avand 3 milioane de clienti si realizand o cifra de afaceri anuala de cca. 10 mld. Euro.
Colaboram cu cele mai mari institutii financiare din Romania(banci, asiguratori, fonduri de investitii).
Cautam persoane pentru departamentul vanzari, coordonator echipa vanzari, brokeri.

CERINTE

Crezi ca esti o persoana responsabila, dinamica si orientata catre client ?
Doresti sa-ti construiesti o cariera in piata financiara, intr-o companie de top europeana?

In plus daca ai si:
- studii superioare (finalizate sau in curs)
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- abilitati de negociere, atitudine pro-activa;
- orientare catre clienti si rezultate;
- abilitati de planificare si organizare
- capacitate de automotivare
...atunci TE VREM IN ECHIPA NOASTRA!

Ne dorim sa lucram cu tineri pe care sa ii ajutam sa se dezvolte in spiritul echipei noastre.

Chiar daca nu ai experienta in domeniu, noi te vom ajuta pentru un drum cat mai scurt catre o cariera de succes. Aportul tau il consitutie dorinta de munca si puterea de invatare si adaptare la un program de lucru liber ales!

BENEFICII OFERITE

- TRAINING-uri de specializare acreditate pentru obtinerea certificarilor si autorizatiilor recunoscute la nivel european
- Posibilitati de promovare printr-un plan de cariera bine definit
- Posibilitate de a alege intre program fix si / sau flexibil, full-time si / sau part-time.
- Pachet salarial motivant, cuprins din salariu fix + BONUSURI + comisioane
- Job antrenant ce presupune munca de birou SI / SAU munca de teren.