Team Leader-Consultanta wellness Herbalife

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea, dezvoltarea si gestionarea unui portofoliu de clienti
- formarea unei echipe de lucru si conducerea ei
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime pentru sanatatea lor;
- mentinerea unei bune relatii cu clientii si colaboratorii
- stabileste prioritati
- realizarea obiectivelor
- intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- abilitati de comunicare
- capacitate de invatare
- deschis la lucrul in echipa( obligatoriu)
- calitati manageriale
- persoana serioasa,foarte sociabila, dinamica, deschisa catre oportunitati
- cunostinte in domeniul marketingului( reprezinta un avantaj)
- spirit de echipa
- pozitiv,
- flexibil.
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

-7 bonusuri in functie de realizari
- sanse reale de promovare
- posibilitati de castiguri de peste 800-1000$ / luna in functie de implicare
- training-uri nationale si internationale, indrumator personal, vacante gratuite pentru cei mai activi .