Team Leader

Business Wide Broker de Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Controleaza si supervizeaza intregul proces de vanzare si postvinzare
- Recruteaza,selecteaza si ofera training si suport consultantilor financiari din subordine
- Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare a echipei pe care o coordoneaza
- se subordoneaza directorului atat cu privire la activitatile echipei pe care o coordoneaza cat si la atingerea targetului de vanzari
- Planifica,impreuna cu directorul si gestioneaza planul de vanzari retail si corporate al echipei

CERINTE

Studii superioare sau in curs de finalizare
- Abilitati de motivare a subordonatilor
- Abilitati de relationare, comunicare si negociere
-Capacitati de instruire si coordonare a unei echipe
- Experienta in vanzari directe constituie avantaj
- Operativitate,fidelitate,gandire strategica

BENEFICII OFERITE

Suntem o companie orientata spre oameni si spre performanta si am creat special pentru echipa noastra de vanzari programe motivationale si planuri de cariera in vederea stimularii si aprecierii rezultatelor deosebite in activitatea de vanzare a asigurarilor generale, facultative, de viata si obligatorii.
Suntem o companie puternica ceea ce ne da posibilitatea sa oferim :
- salariu fix in functie de realizari + comisioane din vanzari
- comisioane din vanzarile echipei
- telefon de servici,logistica performanta

Business Wide este o companie nou intrata pe piata intermedierilor in asigurari, a carei principala preocupare este de a oferi consultanta în gasirea celor mai bune solutii financiare pentru clientii nostri.
Experienta unei echipe de profesionisti , relatiile bune cu partenerii nostri -Companii de asigurari , reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care îl punem la dispozitia colaboratorilor .
Alatura-te unei companii tinere,unde ai oportunitatea sa inveti de la cei mai buni manageri de vanzari si ai sansa sa iti dezvolti cariera intr-un mediu optim, concentrat pe atentia pentru client , viata, siguranta si dezvoltare.