Team Leader

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala intr-o continua dezvoltare pe piata din Romania si Europa Centrala si de Est.
Responsabilitati job:
Conducerea unui Unit, stabilirea obiectivelor echipei, monitorizarea activitatatii si a rezultatelor.
Recrutarea, selectia si dezvoltarea personalului - Consultanti Financiari;
Dezvoltarea echipei de consultanti financiari in vederea atingerii celor mai bune rezultate legate de productivitate si acoperire geografica
Construirea de relatii de business si promovarea imaginii companiei.
Identificarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerii.

CERINTE

Persoana cu atitudine pozitiva, perseverenta, orientata catre rezultate.
Comportament etic si profesionist.
Cunostinte relevante in domeniul financiar.
Experienta in domeniul vanzarilor constituie un ajantaj.
Bune abilitati manageriale.
Capacitate excelenta de relationare si networking.

BENEFICII OFERITE

Parte fixa+comisioane din vanzarea echipei de consultanti.
Training de specialitate gratuit in cadrul companiei.
Posibilitatea de dezvoltare imediata atat din punct de vedere personal cat si din punct de vedere profesional.
Bonusuri, concursuri de motivare lunare, trimestriale si anuale.
Posibliltatea de a lucra intr-un mediu tanar, placut si profesionist.