Team Leader

Mercury360

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii promoterilor in teren, asigurarea implementarii promotiilor la standardele transmise
- Gestionarea logisticii pe intreaga perioada de desfasurare a promotiei
- Predarea la finalul proiectului, in cel mult 48 ore de la incheiere, a echipamentelor folosite de promoteri, pe perioada promotiei
- Predarea catre promoteri a numarului necesar de rapoarte pentru ca acestia sa poata desfasura activitatea in cele mai bune conditii
- Centralizarea completa si acurata a raportul zilnic de activitate al TL, pe baza raportelor primite de la promoteri
- Completarea conform timingului de salarizare a tipizatul de salarii si il trimite pe mail catre echipa de birou, respectand deadline-ul de predare
- Intocmirea si predarea deconturilor catre echipa de birou conform deadline-ul agreat

CERINTE

- minim liceul absolvit / studii superioare reprezinta un avantaj
- bune abilitati de comunicare
- bun coordonator
- rezistenta la stres
- orientat spre rezolvarea de probleme
- permis de conducere categoria B (masina personala pe care o poate folosi in interes de serviciu)

Misiune: Mercury360 exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman.
Utilizatorii serviciilor Mercury360 sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing.
Printre clientii Mercury Promotions se numara companii multinationale de prestigiu precum Ursus Breweries, Nestle, Coca-Cola, Western Union, Reinert, L\\\'Oreal, Vodafone.

Pagina web:
hr@mercury360.ro