TAMPLARI si TAPITERI

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs selecteaza in vederea angajarii de TAPITERI si TAMPLARI pentru o companie producatoare de mobilier tapitat. Se ofera salariu avantajos, contract de munca si tichete de masa.
Persoanele interesate ne pot contacta la nr. de telefon: 0748 474493, CV pe email: cariere@starjobs.eu

CERINTE

Se solicita o minima experienta in domeniu, dorinta de a lucra individual si in colectiv

BENEFICII OFERITE

se ofera contract de munca, salariu atractiv (2000-3000 lei) si tichete de masa

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare