Tamplar si montator usi

S.C. Porta Brand B&M S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Modifica usile (taieri, decupaje, adaptari etc.), le transporta la locatia instalarii si le monteaza la client, impreuna cu echipa de montaj.

CERINTE

abilitati practice, dorinta de a invata (se ofera formare profesionala), permis auto.

BENEFICII OFERITE

transport asigurat, program 10:00-19:00, salariu 1200 RON.

Firma Porta Brand B&M s-a infiintat in anul 2005, cu scopul de a le aduce romanilor cele mai noi si calitative usi Porta Doors. Avand in stoc o gama variata, cca 40.000 de usi si tocuri, noi va punem la dispozitie dintre cele mai variate si moderne usi, cu diferite caracteristici, toate cu scopul de a servi cerintelor dumneavoastra. Gama variata si moderna pe care o oferim clientilor nostri cuprinde atat usi de interior cat si usi exterior, usi de intrare in apartament sau industriale, usi pentru birou, hotel, institutii publice si oricare alt tip de cladire.