Tamplar pentru Executie Mobilier din Pal

David\\\'s Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent personal: tamplari pentru executie mobilier din pal.

Printre responsabilitatile angajatului se numara: - preluarea desenului de ansamblu ,
- calcularea cotelor de gaurire,
- gaurirea pe utilaj,
- montajul la domiciliul clientului si asigurarea incadrarii in termenul limita al lucrarii.

Principalul nostru interes este seriozitatea cu care vrem sa tratam atat angajatii cat si beneficiarii sau furnizorii.

CERINTE

- Experienta in prelucrare PAL melaminat
- Abilitati tehnice
- Persoane organizate, disciplinate, cu simtul raspunderii.
- Persoana orientata spre munca si obtinerea de rezultate, atentie la detalii.
- Permisul de conducere auto constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv,
- Cerem si oferim seriozitate
- Mediu de lucru curat, modern.
- Ambianta profesionala.
- Posibilitati de dezvoltare individuala si profesionala.

Firma specializata pe productia de mobilier pe comanda, din pal melaminat.